Знайомтеся з ученицями легендарної школи для монстрів Monster High!
В асортименті представлені 3 монстро-подружки у своїх страхоподібних образах:
- жах, мила Дракулора, яка не змінює свого улюбленого рожевого кольору та має стильне плаття з рюшами та принтом у сердечка та кажани;
- неймовірна Клодін Вовк, одягнена в фіолетовий костюм, що відпадає, двійку з оригінальним принтом на місяць, що краще підкреслює її індивідуальність;
— фантастична Френкі Штайн, яка, як любить експериментувати з квітами, гармонійно поєднуючи білий, чорний, блакитний і рожевий, щоб мати максимально унікальний вигляд.
Їх до божевілля круті образи доповнюють відповідні аксесуари, наприклад оригінальні сумочки та модне взуття. Це дає ще більше можливостей для гри та створення моторошних історій із монстро-подружками!
У ляльок є 11 точок артикуляції, що надає їхньому тілу більшої рухливості. Діти можуть поставити їх у будь-яку стильну позу та влаштувати круту фотосесію!
Кожна лялька продається окремо залежно від наявності. Колір і зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
В асортименті представлені 3 монстро-подружки у своїх страхоподібних образах:
- жах, мила Дракулора, яка не змінює свого улюбленого рожевого кольору та має стильне плаття з рюшами та принтом у сердечка та кажани;
- неймовірна Клодін Вовк, одягнена в фіолетовий костюм, що відпадає, двійку з оригінальним принтом на місяць, що краще підкреслює її індивідуальність;
— фантастична Френкі Штайн, яка, як любить експериментувати з квітами, гармонійно поєднуючи білий, чорний, блакитний і рожевий, щоб мати максимально унікальний вигляд.
Їх до божевілля круті образи доповнюють відповідні аксесуари, наприклад оригінальні сумочки та модне взуття. Це дає ще більше можливостей для гри та створення моторошних історій із монстро-подружками!
У ляльок є 11 точок артикуляції, що надає їхньому тілу більшої рухливості. Діти можуть поставити їх у будь-яку стильну позу та влаштувати круту фотосесію!
Кожна лялька продається окремо залежно від наявності. Колір і зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monster High |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 32 см |
| Довжина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HRC12 |
| Вага | 0.2 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЕД | 9503002100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Підкатегорія (АФК) | Ляльки та набори для ляльок |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 0194735110773 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208 ₴

