-9%

Ігровий набір Enchantimals Салон краси білого пуделя (HHC20)
1 759 ₴
1 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: HHC20
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ляльки Enchantimals мають особливий зв'язок зі своїм тваринним другом. Кожен персонаж має вигляд і одягається як його друг.
Poodle Do Beauty Salon — це салон краси для тварин і, головне, новий персонаж — собака-пудель!
У цьому ігровому наборі з понад 15 предметів є все, щоб допомогти ляльці Перріс Пудель купати, балувати та укладати шерстку двох її улюблених цуценят. Для зміни кольору просто нанесіть холодну воду на голови цуценят — побачите прояв кумедних дизайнів! Аксесуари (станція мийки, ванна, мило, фен і гребінець) підходять для ідеального спа-дня для цуценят.
Грайте в модному салоні, міняйте образ вихованців!
Набір із понад 15 предметів містить ляльку (15 см), 2 фігурки цуценят, ванну з підставкою (16 см) і спа-аксесуари.
Poodle Do Beauty Salon — це салон краси для тварин і, головне, новий персонаж — собака-пудель!
У цьому ігровому наборі з понад 15 предметів є все, щоб допомогти ляльці Перріс Пудель купати, балувати та укладати шерстку двох її улюблених цуценят. Для зміни кольору просто нанесіть холодну воду на голови цуценят — побачите прояв кумедних дизайнів! Аксесуари (станція мийки, ванна, мило, фен і гребінець) підходять для ідеального спа-дня для цуценят.
Грайте в модному салоні, міняйте образ вихованців!
Набір із понад 15 предметів містить ляльку (15 см), 2 фігурки цуценят, ванну з підставкою (16 см) і спа-аксесуари.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Enchantimals |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 15 |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HHC20 |
| Вага | 0.45 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Підкатегорія (АФК) | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | City Tails |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 194735063239 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴





