Відчуйте себе на висоті з ігровим набором Enchantimals Таунхауз і кафе! Помірські шпильці люблять запросити до свого будинку інших друзів EnchantimalsTM, адже це ідеальне місце для міських вечірок!
Ліжко, диван, холодильник, напої, десерти та багато інших аксесуарів — у дітей є все, щоб облаштувати для цих друзів EnchantimalsTM комфортне життя у великому місті!
Особливості ігрового набору:
- таунхауз досягає 71.12 см заввишки й має 6 ігрових зон, де казка перетворюється на реальність;
- в комплекті лялька Помірський шпіц Палмер (15 см) і її цуценя Поммі;
— у будиночку 3 поверхи: на першому — кафе та двір із місцями для відпочинку, на другому — вітальня та кухня, а на третьому — спальня. На даху можна навіть полискатися в басейні; також є балкон, пожежна драбина та двері, що відчиняються, з маленькими дверцятами спеціально для Поммі.
Колір і зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
Догляд: сухе чищення.
Наявність дрібних деталей.
Ліжко, диван, холодильник, напої, десерти та багато інших аксесуарів — у дітей є все, щоб облаштувати для цих друзів EnchantimalsTM комфортне життя у великому місті!
Особливості ігрового набору:
- таунхауз досягає 71.12 см заввишки й має 6 ігрових зон, де казка перетворюється на реальність;
- в комплекті лялька Помірський шпіц Палмер (15 см) і її цуценя Поммі;
— у будиночку 3 поверхи: на першому — кафе та двір із місцями для відпочинку, на другому — вітальня та кухня, а на третьому — спальня. На даху можна навіть полискатися в басейні; також є балкон, пожежна драбина та двері, що відчиняються, з маленькими дверцятами спеціально для Поммі.
Колір і зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
Догляд: сухе чищення.
Наявність дрібних деталей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Enchantimals |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HHC18 |
| Вага | 2.2 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 0194735063161 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 848 ₴







