
Тріска для копчення Яблуня
35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: d200003
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тріска для копчення Яблуня
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.35 кг |
| Вологість | 12 % |
| Максимальна фракція тріски | 10 мм |
| Мінімальна фракція тріски | 6 мм |
| Застосування тріски | Для сала, Для сиру, Для м'яса, Для риби, Для птиці, Для настоянок |
| Тип деревини | Яблуня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

