Набір фломастерів Crayola Supertips Washable у пастельних кольорах ідеально підходить для всіх дрібних деталей на ваших художніх малюнках, шкільних проєктах та інших творчих робіт!
Crayola Supertips роблять товсті або тонкі лінії й розроблені для того, щоб забезпечити плавне інтенсивне фарбування, брак всіляких скрипів і малювання без жодних зусиль, а фарби змиваються зі шкіри та одягу. Тепер ще в пастельних тонах!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Crayola Supertips роблять товсті або тонкі лінії й розроблені для того, щоб забезпечити плавне інтенсивне фарбування, брак всіляких скрипів і малювання без жодних зусиль, а фарби змиваються зі шкіри та одягу. Тепер ще в пастельних тонах!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crayola |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 58-7515 |
| Вага | 0.12 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 1 мм |
| Довжина: | 18 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9608500000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Координація рухів | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Дрібна моторика | 1 |
| Спостерігачність | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | Pastel |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 18 мм |
| Штрихкод | 071662075156 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 240 ₴
