Воскова крейда Crayola Twisables — це набір з 12 кольорів, чудово підходить для малювання вдома або в школі.
Особливості:
- воскова олівці Crayola Twisables не потребує заточування — досить просто викрутити з корпусу потрібну довжину стрижня;
- представлені в класичних кольорах і відтінках;
- якісний міцний корпус олівця;
— виготовлені з нетоксичних матеріалів.
Особливості:
- воскова олівці Crayola Twisables не потребує заточування — досить просто викрутити з корпусу потрібну довжину стрижня;
- представлені в класичних кольорах і відтінках;
- якісний міцний корпус олівця;
— виготовлені з нетоксичних матеріалів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crayola |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 256319.024 |
| Вага | 0.15 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 1 мм |
| Довжина: | 20 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9609109000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | Crayons |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 13 мм |
| Штрихкод | 0071662085308 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 950 ₴
