Дитячий ігровий комплекс для будинку Babyland-15
Характеристики Дитячий ігровий комплекс для будинку Babyland-15
| Висота | 270 см |
| Ширина | 75 см |
| Матеріал | Сосна оброблена антисептиком |
| Вага товару | 90 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Довжина гірки | 1.8 метра |
| Виробник | SportBaby |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 040 ₴








