Дитячий ігровий комплекс Babyland-17
Характеристики Дитячий ігровий комплекс Babyland-17
| Висота | 240 см |
| Ширина | 180 см |
| Довжина | 190 см |
| Вага товару | 65 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Довжина гірки | 1.8 метра |
| Виробник | SportBaby |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 980 ₴





