Характеристики
- Тип ножа: складаний
- Довжина клинка: 66 мм
- Загальна довжина: 155 мм
- Довжина клинка: 3 мм
- Сталь клинка: нержавіюча сталь 7Cr17Mov
- Матеріал рукоятки: вуглецеве волокно та G10
- Колір ручки: чорний, блакитний
- Вага: 55 г
- Твердість сталі: 60 HRC
- Тип замку: Liner Lock
- Стійкість до корозії: висока
- Чохол у комплекті: так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tokisu |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 55 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кишенькові Туристичні |
| Довжина клинка, мм | 66 мм |
| Загальна довжина, мм | 155 мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Матеріал ручки | Вуглецеве волокно G10 |
| Сталь клинка | Нержавіюча сталь |
| Твердість сталі | 60 HRc |
| Тип | Складані |
| Тип замку | Liner Lock |
| Довжина клинка, мм | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
