-18%

Листівка за номерами ArtCraft Fuck you 40х80 см (16111-AC)
581 ₴
476 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16111-AC
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
За допомогою листівки за номерами ви зможете створити цікавий арт і доповнити його побажанням, гаслом, метою або компліментом. Цей набір для творчості стане прекрасним подарунком для близької людини, колеги або друга, адже він буде унікальним і неповторним, завдяки Вашому доповненню. Не стримуйте свою фантазію й даруйте незабутні емоції!
До набору входить
1. Полотно на дерев'яному підрамнику з нанесеними контурами та цифрами. Поєднання збалансованого складу полотна на бавовняній основі, спеціально розробленого акрилового ґрунту та механічна натяжна — гарантує пружність полотна та стійкість до провисання.
2. Комплект пензликів (3 шт.) різної товщини зроблені з еластичного нейлону. Таким пензликом дуже зручно замальовувати всі контури.
3. Акрилові фарби виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Ми створюємо яскраві та барвисті кольори, стійкі до вицвітання.
Також набір укомплектований додатковою фарбою для написання власного тексту (побажання).
Кожен набір для малювання за номерами упакований у герметичне паковання.
Розміри картини: 40х80 см.
До набору входить
1. Полотно на дерев'яному підрамнику з нанесеними контурами та цифрами. Поєднання збалансованого складу полотна на бавовняній основі, спеціально розробленого акрилового ґрунту та механічна натяжна — гарантує пружність полотна та стійкість до провисання.
2. Комплект пензликів (3 шт.) різної товщини зроблені з еластичного нейлону. Таким пензликом дуже зручно замальовувати всі контури.
3. Акрилові фарби виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Ми створюємо яскраві та барвисті кольори, стійкі до вицвітання.
Також набір укомплектований додатковою фарбою для написання власного тексту (побажання).
Кожен набір для малювання за номерами упакований у герметичне паковання.
Розміри картини: 40х80 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Art Craft |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16111-AC |
| Вага | 1 |
| Вік | 18+ |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 3 мм |
| Код УКТВЕД | 3213100000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Картини за номерами |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Ширина | 40 мм |
| Штрихкод | 2000356016111 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴