Автомодель Bruder Трактор-навантажувач JCB 5CX є справжнім універсальним пристроєм і може вміло виконувати всі земляні роботи.
На додаток до змінної лопаті нахиленого, що закривається переднього навантажувача, він також має повнофункціональний задній екскаватор, який стабілізує транспортний засіб за допомогою двох висувних опор.
Щоб мати можливість працювати практично на будь-якій місцевості, екологічний екскаватор-навантажувач обладнаний маятниковою передньою віссю.
Набір виготовлений із високоякісного пластику.
Масштаб: 1:16.
Рекомендований вік: від 4 років підходить для ігор удома та на вулиці.
На додаток до змінної лопаті нахиленого, що закривається переднього навантажувача, він також має повнофункціональний задній екскаватор, який стабілізує транспортний засіб за допомогою двох висувних опор.
Щоб мати можливість працювати практично на будь-якій місцевості, екологічний екскаватор-навантажувач обладнаний маятниковою передньою віссю.
Набір виготовлений із високоякісного пластику.
Масштаб: 1:16.
Рекомендований вік: від 4 років підходить для ігор удома та на вулиці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bruder |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02454 |
| Вага | 1.38 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Код УКТВЕД | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Колір | жовтий, чорний |
| Штрихкод | 4001702024543 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 501 ₴
