М'які іграшки Aurora вирізняються оригінальним дизайном, приємними забарвленнями й оптимальними розмірами. Це чудовий подарунок для дітей і дорослих.
Оригінальний дизайн
Не деформується після машинного прання
Гарний подарунок
Вік: 3+
Оригінальний дизайн
Не деформується після машинного прання
Гарний подарунок
Вік: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aurora |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 36 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 170380A |
| Вага | 0.3 |
| Вік дітей до, міс. | 18+ |
| Вік дітей від, міс. | 3 |
| Вікова група | Від 3 місяців |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4894856038005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 043 ₴
