Пушин — це пухка кішечка, яка дарує усмішки та сміх людям у всьому світі. Вона стала відомою завдяки своїм анімаційним коміксам і GIF-картинам, а також — широко поширеним анімованим наклейкам у Facebook, Instagram, iMessage та інших платформах.
Вперше Пушин з'явилася в майні 2010 року в коміксі "Мисли Пушин" на вебсайте Клер Белтон і Ендрю Даффа "Everyday Cute". 2011 року Белтон і Дафф запустили спін-оф-сайт, присвячений Пушині. 2013 року Белтон Розпорошила колекцію коміксів "I Am Pusheen The Cat" із зображенням Пушин.
Кішечка Пушина любить вести блог, їсти смачні страви та потрапляти в різні пригоди. Ім'я Пушин походить від слова puisin, що означає кошеня по-ірландськи.
Вперше Пушин з'явилася в майні 2010 року в коміксі "Мисли Пушин" на вебсайте Клер Белтон і Ендрю Даффа "Everyday Cute". 2011 року Белтон і Дафф запустили спін-оф-сайт, присвячений Пушині. 2013 року Белтон Розпорошила колекцію коміксів "I Am Pusheen The Cat" із зображенням Пушин.
Кішечка Пушина любить вести блог, їсти смачні страви та потрапляти в різні пригоди. Ім'я Пушин походить від слова puisin, що означає кошеня по-ірландськи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aurora |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 11 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 210987A |
| Вага | 0.07 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4894856098719 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657 ₴
