Іграшка м'яконабивна Aurora Palm Pals стане чудовим подарунком і чудовим другом для вашої дитини.
Компанія Aurora не просто хоче дарувати усмішки людям, вона теж поспішає зробити свій внесок у справу збереження нашої планети. Волокна наповнювача виготовлені на 100% з переробленого пластику, ткані етикетки та транспортні коробки, створені з перероблених матеріалів, всі ярлики й етикетки підлягають повторному переробленню.
Чому варто купити:
- дуже приємна та м'яка на дотик
- має милий образ із кумедним обличчям
— невеликий розмір іграшки дає змогу зручно тримати її маленькими ручками та брати із собою на прогулянку.
— стане гарним доповненням інтер'єру в дитячій кімнаті
- сприяє розвитку дрібної моторики, естетичного сприйняття та дарує гарний настрій
- виготовлена з нетоксичних матеріалів, не містить шкідливих барвників
Рекомендується для дітей від народження.
Компанія Aurora не просто хоче дарувати усмішки людям, вона теж поспішає зробити свій внесок у справу збереження нашої планети. Волокна наповнювача виготовлені на 100% з переробленого пластику, ткані етикетки та транспортні коробки, створені з перероблених матеріалів, всі ярлики й етикетки підлягають повторному переробленню.
Чому варто купити:
- дуже приємна та м'яка на дотик
- має милий образ із кумедним обличчям
— невеликий розмір іграшки дає змогу зручно тримати її маленькими ручками та брати із собою на прогулянку.
— стане гарним доповненням інтер'єру в дитячій кімнаті
- сприяє розвитку дрібної моторики, естетичного сприйняття та дарує гарний настрій
- виготовлена з нетоксичних матеріалів, не містить шкідливих барвників
Рекомендується для дітей від народження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aurora |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 190261D |
| Вага | 0.15 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Palm Pals |
| Країна реєстрації ТМ | Південна Корея |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4894856026149 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 457 293 ₴
