Характеристики
- Призначення: Сантоку, Шеф
- Матеріал леза: нержавіюча сталь
- Марка сталі: X50CrMoV15
- Матеріал ручки: дерево бук
- Рукоятка з бука покрита лаком для захисту від бруду та вологи
- Довжина леза: 170 мм
- Загальна довжина: 305 мм
- Товщина леза: 3 мм
- Твердість сталі: 56-57 HRC
- Тип заточування: прямий
- Колір: світло-коричневий
- Вага: 110 г
- Країна виробництва: Франція
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Opinel |
| Вес | 110 г |
| Длина лезвия | 170 см |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Общая длина ножа | 305 мм |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Марка сталі | X50CrMoV15 |
| Материал ручки | Дерево бук |
| Назначение | Для м'яса Для овочів Для зелені |
| Твердість сталі | 56-57 HRC |
| Тип | Японський шеф-ніж (Сантоку) |
| Тип кріплення ручки | На заклепках |
| Тип лезвия | Штамповане |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Цвет ручки | Світло-коричневий |
Информация для заказа
- Цена: 1 888,95 ₴
