Конвекторний обігрівач CH3300 має компактний розмір та потужність 1000 Вт.
Прилад призначений для використання лише в приміщеннях.
Працює безшумно, тому не відволікає, не заважає відпочивати та спати.
Обігрівач можна розміщувати на коліщатках або кріпити на стіну (коліщатка та елементи для кріплення в комплекті).
Знизу та на лицьовій стороні корпусу знаходяться отвори для циркуляції повітря.
На задній частині корпусу розташовані металеві виступи для створення рівномірного проміжку між стіною та корпусом обігрівача.
Також у верхніх виступах знаходяться отвори для підвішування на стіні.
Між ними розташована ручка для зручного переміщення та перенесення приладу.
Збоку на корпусі розміщені вимикач та регулятор термостата для можливості вибору комфортного рівня температури в приміщенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 486 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Коліщатка | Да |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Комплектація | Прилад, коліщатка, елементи кріплення |
| Кріплення на стіну | Да |
| Потужність обігрівання | 1000 Вт |
| Підтримка температури | Да |
| Розмір | 486 х 460 х 100 / 260 (з коліщатками) мм |
| Розмір паковання | 505 х 140 х 485 мм |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Ручка для перенесення | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагрівального елемента | Стрічкувальний (гольчастий) |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий | Настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴







