Виробник: Україна
Чохол: ТІК (100% бавовна)
Наповнювач: 2% натуральний пух, 98% гусине перо
Розмір: 50х70 см
Паковання: ПВХ







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Гусячий пух, Гусяче перо |
| Основний матеріал наволочки | Тік |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри подушки | |
| Вага | 1350 г |
| Висота подушки | 10 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Подушка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


