
Сухий басейн м'який Плюш вельвет рожевого кольору з кульками 300 шт в комплекті 100х40см для дому та вулиці
4 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11.2503.114
Характеристики басейну:
- Діаметр: 100 см;
- Висота басейну: 40 см;
- Товщина стінок: 5 см
- Товщина дна: 4 см
- Колір: розовий
Характеристики кульок:
- Кількість: 150 шт;
- Діаметр: 8 см;
- При натисканні стискаються і знову відновлюють свою форму;
- Витримують до 100 кг;
Особливості:
Сухий басейн з кульками діаметром 100 см з плюш вельвету
ВЕЛЬВЕТ ПЛЮШ - це 100% натуральна бавовна з густим ворсом, за фактурою нагадує щільний оксамит та велюр, найвищий рівень комфорту для вашого малюка забезпечує щільність тканини та натуральний склад мʼяка та приємна на дотик тканина, при цьому не потребує особливого догляду.
Басейн має 2 зимні чохли на блискавці (окремий на каркасі та на дні басейну), що легко знімаються для прання
Каркас басейну та дно виготовлені з щільного меблевого поролону підвищеної жорсткості
Можливе машинне прання за 30 °C;
В КОМПЛЕКТ ДО БАСЕЙНУ ВХОДИТЬ 150 КУЛЬ (НА ВИБІР 4 або 8 КОЛЬОРІВ З ПАЛІТРИ)
*палітру скидає менеджер при підтвердженні замовлення
РОЗВИТОК ВАШОГО МАЛЮКА
Сухі басейни дуже корисні, вони сприяють фізичному та інтелектуальному розвитку вашого малюка:
🔸м'який точковий масаж,
🔸розвиток дрібної моторики,
🔸зміцнення серцево-судинної системи,
🔸зміцнення опорно-рухового апарату,
🔸зміцнення центральної нервової системи,
🔸вивчення форм і кольорів,
🔸розвиток уяви!
Сухий має систему подвійного дна для АБСОЛЮТНОЇ БЕЗПЕКИ малюків від 6 місяців
Гарантія від виробника 1 рік ‼️


Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть дану модель або натисніть на кнопку
Що б ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Матеріал | Вельвет |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Розмір кулі | 8 см |
| Змінний чохол | Так |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 см |
| Діаметр басейну | 100 см |
| Кількість кульок, шт | 300 |
| Об'єм | 314 л |
| Стан | Нове |
| Знімний чохол | Да |
| Товщина дна | 4 см |
| Товщина стінки | 5 см. |
- Ціна: 4 750 ₴
