Дитячі робочі рукавички Klein Bosch Mini (8120)
5 702 974 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8120
Дитячі робочі рукавички Klein Bosch Mini (8120)Немає в наявності
5 702 974 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarРукавички Bosch Klein — не тільки елемент гри, але й захист маленьких ручок.
Діти зможуть безпечно грати, руки захищені від бруду, утворення мозолів. Еластична гумка на зап'ястку, щоб рукавички міцно триматися. Можуть бути використані під час гри інструментами або в саду.
Для дітей віком від трьох років.
Діти зможуть безпечно грати, руки захищені від бруду, утворення мозолів. Еластична гумка на зап'ястку, щоб рукавички міцно триматися. Можуть бути використані під час гри інструментами або в саду.
Для дітей віком від трьох років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klein |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Довжина | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8120 |
| Вага | 0.04 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Гарантійний термін, міс. | 3 |
| Код УКТВЕД | 6216000000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 10 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 4009847081209 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 702 974 ₴