
Набір водних бластерів X-Shot Fast Fill середній і маленький біло-блакитний (56225)
1 812 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56225
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір водних бластерів Fast Fill Medium And Small — це зброя для тривалої гри.
Ділімося на команди та вперед! До набору входять два бластери.
Яскравий дизайн і висока якість іграшки не залишать байдужими ні дітей, ні дорослих.
Море задоволення та позитивних емоцій забезпечене всім.
Дальність пострілу 10 м.
Ділімося на команди та вперед! До набору входять два бластери.
Яскравий дизайн і висока якість іграшки не залишать байдужими ні дітей, ні дорослих.
Море задоволення та позитивних емоцій забезпечене всім.
Дальність пострілу 10 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Shot |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56225 |
| Вага | 1.1 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 17 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503008100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Координація рухів | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкова зброя |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Новаеля |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 193052010865 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 812 ₴