Компактний бластер Dino має стовбур місткістю на 3 дротики, який дає змогу швидко стріляти по мішені! Його дуже зручно тримати в руках.
Також до комплекту входять 8 патронів, які виготовлені зі спіненої гуми. Вони безпечні навіть у разі потрапляння з близької відстані. Дальність пострілу 24 м.
Також до комплекту входять 8 патронів, які виготовлені зі спіненої гуми. Вони безпечні навіть у разі потрапляння з близької відстані. Дальність пострілу 24 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Shot |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4870R |
| Вага | 0.25 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 17 |
| Код УКТВЕД | 9503008100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 10 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкова зброя |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Серія | Dino Attack |
| Країна реєстрації ТМ | Новаеля |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 193052040459 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴
