Дитина любить стрілялки та їй необхідна дитяча зброя? Топовим вибором стануть бластери. Їхні малюки бачать у коміксах, мультиках. Тепер у них теж буде такий іграшковий пістолет. З ним вони точно зможуть розправитися з усіма ворогами.
ПЕРЕВАГИ СКОРОСТРЕЛЬНОГО БЛАСТЕРУ X-SHOT SKINS DREAD CAMO
Хочете придбати безпечну та сертифіковану іграшкову зброю? Встановлені пістолети можуть виявитися нецікавими для малюків. Їм потрібно щось захопливіше. Топовим вибором стане скорострільний бластер X-SHOT Skins Dread Camo. З ним малюки зможуть не просто захопливо проводити час, а й:
- розвивати координацію;
- покращувати влучність;
— розвивати навички командних взаємодії.
Бластер x-shot з м'якими патронами стане незамінним помічником для малюка в стрілялках.
ПЕРЕВАГИ СКОРОСТРЕЛЬНОГО БЛАСТЕРУ X-SHOT SKINS DREAD CAMO
Хочете придбати безпечну та сертифіковану іграшкову зброю? Встановлені пістолети можуть виявитися нецікавими для малюків. Їм потрібно щось захопливіше. Топовим вибором стане скорострільний бластер X-SHOT Skins Dread Camo. З ним малюки зможуть не просто захопливо проводити час, а й:
- розвивати координацію;
- покращувати влучність;
— розвивати навички командних взаємодії.
Бластер x-shot з м'якими патронами стане незамінним помічником для малюка в стрілялках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Shot |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36517D |
| Вага | 0.63 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 17 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503008100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Координація рухів | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкова зброя |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Skins |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Новаеля |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 193052039255 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 647 ₴




