Поліпште свою гру з набором кульок X-Shot FaZe. Іграшкова зброя X-Shot FaZe випускає снаряди дальністю до 27 метрів і вражає ціль із максимальною точністю. Із запасним комплектом кульок X-Shot FaZe стане довше.
Вік: від 8 років.
Вік: від 8 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Shot |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36506 |
| Вага | 0.3 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 17 |
| Код УКТВЕД | 9503008100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 50 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкова зброя |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Серія | Chaos |
| Країна реєстрації ТМ | Новаеля |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 193052036179 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 987 ₴
