
Набір швидкострільних бластерів X-Shot Excel Reflex Double (36434R)
1 647 ₴
- Готово до відправки
- Код: 36434R
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір швидкострільних бластерів Zuru X-Shot Excel Reflex Double 2 — надійна та швидка зброя для захопливої гри.
У наборі:
• 2 бластери,
• 3 банки
• 16 патронів.
Бластер X-SHOT дає змогу швидко запустити 6 дротиків завдяки обертовому дулу. Вражайте цілі з відстані до 27 метрів з абсолютною точністю!
Дуло бластера автоматично обертається під час зведення, що забезпечує найкращу швидкострільність.
Іграшка рекомендована для дітей від 8 років.
Для гри батарейки не потрібні.
У наборі:
• 2 бластери,
• 3 банки
• 16 патронів.
Бластер X-SHOT дає змогу швидко запустити 6 дротиків завдяки обертовому дулу. Вражайте цілі з відстані до 27 метрів з абсолютною точністю!
Дуло бластера автоматично обертається під час зведення, що забезпечує найкращу швидкострільність.
Іграшка рекомендована для дітей від 8 років.
Для гри батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Shot |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36434R |
| Вага | 0.8 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 17 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503008100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Матеріал паковання | Картон |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкова зброя |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | Excel |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Новаеля |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 193052040282 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 647 ₴