
Конструктор LEGO Speed Champions Перегоновий автомобіль F1 Oracle Red Bull Racing RB20, 251 деталь (77243)
1 462 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77243
+380 (98) 236-17-45
KyivstarШануйте захоплення перегонами F1 завдяки автомобілю для перегонів LEGO Speed Champions Oracle Red Bull Racing RB20. Це авто для дорослих містить деталі дизайну реальної версії, яка брала участь у сезоні чемпіонату світу Формула — 1 2024 року.
Відкрийте для себе неймовірні особливості автомобіля F1, включно з кабіною, яка відкривається, піднявши дугу безпеки, заднє крило, підвіску на поперечних важелях, спонсорські наклейки та ширші задні шини з написом «Pirelli». Набір також має мініфігурку пілота F1, одягнуту у форму Red Bull і крилатий шолом, яку можна розмістити в кабіні пілота. Готова модель F1 стане чудовим предметом декору.
Набори серії LEGO Speed Champions дають змогу дітям і прихильникам перегонів створювати моделі деяких найвідоміших транспортних засобів у світі, включно з іншими автомобілі F1 (продаються окремо) з сезону чемпіонату 2024 року. Кожен набір транспорту можна створити за допомогою друкованих інструкцій зі збирання або застосунку LEGO Builder, яка стане провідником для вас і вашої сім'ї в цікаву конструкторську пригоду.
Відкрийте для себе неймовірні особливості автомобіля F1, включно з кабіною, яка відкривається, піднявши дугу безпеки, заднє крило, підвіску на поперечних важелях, спонсорські наклейки та ширші задні шини з написом «Pirelli». Набір також має мініфігурку пілота F1, одягнуту у форму Red Bull і крилатий шолом, яку можна розмістити в кабіні пілота. Готова модель F1 стане чудовим предметом декору.
Набори серії LEGO Speed Champions дають змогу дітям і прихильникам перегонів створювати моделі деяких найвідоміших транспортних засобів у світі, включно з іншими автомобілі F1 (продаються окремо) з сезону чемпіонату 2024 року. Кожен набір транспорту можна створити за допомогою друкованих інструкцій зі збирання або застосунку LEGO Builder, яка стане провідником для вас і вашої сім'ї в цікаву конструкторську пригоду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 77243 |
| Вага | 0.31 |
| Вік | 18+ |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 251 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Speed Champions |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017816104 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 462 ₴








