
Конструктор LEGO DUPLO Швидка допомога та водій 19 деталей (10447)
1 066 ₴
- В наявності
- Код: 10447
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дбайливі малюки роблять вигляд, що грають в захопливі сцени порятунку з іграшкою для дошкільнят «Швидка допомога та водій» (10447). Ця іграшка для малюків також містить іграшкову швидку допомогу, яку можна водити, і дві фігурки LEGO DUPLO, фельдшера та дівчинку, для творчої уявної гри.
Прекрасний подарунок для малюків, які люблять соціальне та емоційне навчання, творчі іграшки LEGO DUPLO розроблені, щоб допомогти малюкам навчитися співпереживати. Інструкції з конструювання мають друковане ігрове колесо, що дає змогу батькам і дошкільнятам досліджувати різні емоції дівчинки. Діти дошкільного віку можуть використовувати його, щоб виразити свої почуття щодо поганого самопочуття або того, що вони відчували, коли вперше побачили швидку допомогу. Вони можуть розвивати логічне мислення, щоб побудувати послідовність подій і дрібну моторику, відкриваючи дах іграшкової машини швидкої допомоги та розміщуючи фігурку дівчинки всередині на відкидному ліжку. Ця навчальна іграшка для малюків допомагає дошкільнятам розвивати соціальні навички, досліджуючи, як водій швидкої допомоги поводженням із пацієнтом.
Прекрасний подарунок для малюків, які люблять соціальне та емоційне навчання, творчі іграшки LEGO DUPLO розроблені, щоб допомогти малюкам навчитися співпереживати. Інструкції з конструювання мають друковане ігрове колесо, що дає змогу батькам і дошкільнятам досліджувати різні емоції дівчинки. Діти дошкільного віку можуть використовувати його, щоб виразити свої почуття щодо поганого самопочуття або того, що вони відчували, коли вперше побачили швидку допомогу. Вони можуть розвивати логічне мислення, щоб побудувати послідовність подій і дрібну моторику, відкриваючи дах іграшкової машини швидкої допомоги та розміщуючи фігурку дівчинки всередині на відкидному ліжку. Ця навчальна іграшка для малюків допомагає дошкільнятам розвивати соціальні навички, досліджуючи, як водій швидкої допомоги поводженням із пацієнтом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10447 |
| Вага | 0.42 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 19 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017816005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴








