Діти можуть подорожувати куди завгодно завдяки конструктору LEGO® City Приміський будинок на відпустках (60454). Цей веселий набір транспорту для відпочинку для дітей від 6 років має безліч реалістичних функцій, включно з сучасним житловим приміщенням із кухнею, туалетом, двоярусними ліжками. дитячим ліжечком.
До набору також входить стіл і 2 стільці для використання всередині та зовні, а також іграшкова гітара та багаття. Просто додайте мініфігурки мами та тата з малюком для творчої гри та історії.
Ця іграшка на тему кемпінгу від LEGO City міститься покрокове друковане керівництво зі збирання. Діти також можуть насолоджуватися веселою і зрозумілою будівельною пригодою з застосунком LEGO Builder, де вони можуть масштабувати та обертати моделі в 3D, відстежувати свій прогрес, а також досліджувати та зберігати інші ігрові набори.
Ігрові набори «Дивний транспорт» LEGO City — це багатофункціональні наземні, повітряні та водні іграшки для творчих ігор без обмежень. Діти можуть додати цей набір з іграшковим будинком на колесах до інших (продаються окремо) із серії LEGO City для ще більших пригод.
До набору також входить стіл і 2 стільці для використання всередині та зовні, а також іграшкова гітара та багаття. Просто додайте мініфігурки мами та тата з малюком для творчої гри та історії.
Ця іграшка на тему кемпінгу від LEGO City міститься покрокове друковане керівництво зі збирання. Діти також можуть насолоджуватися веселою і зрозумілою будівельною пригодою з застосунком LEGO Builder, де вони можуть масштабувати та обертати моделі в 3D, відстежувати свій прогрес, а також досліджувати та зберігати інші ігрові набори.
Ігрові набори «Дивний транспорт» LEGO City — це багатофункціональні наземні, повітряні та водні іграшки для творчих ігор без обмежень. Діти можуть додати цей набір з іграшковим будинком на колесах до інших (продаються окремо) із серії LEGO City для ще більших пригод.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60454 |
| Вага | 0.63 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 22 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 5 |
| Кількість предметів у наборі | 385 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017812441 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 627 ₴









