Мініатюрний пристрій забезпечений детектором вібрації та руху. Залиште цей датчик біля предмета, який хочете захистити, і сигнал тривоги спрацює, щойно хтось проходить повз.
Іграшка для дітей від 6 років. Для використання потрібні 2 батарейки ААА (LR03), до комплекту не входять.
Іграшка для дітей від 6 років. Для використання потрібні 2 батарейки ААА (LR03), до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPY |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AM10041 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.08 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори шпигуна |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Колір | чорний, сірий |
| Штрихкод | 840685100417 |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 980 140 ₴



