-18%

Дитяче забарвлення ArtCraft Білочка 25х30 см (15079-AC)
185 ₴
152 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15079-AC
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяче забарвлення містить усе необхідне для створення дитиною прекрасної картини власними руками. Особливістю цього набору є те, що дитина може на свій розсуд розмалювати картину, відчути себе справжнім художником, навчиться змішувати фарби та наносити їх на полотно. Титульний аркуш може слугувати прикладом для створення картини.
Вміст набору: полотно з контурами, набір з 12 акрилових фарб на водній основі (зелений, салатовий, рожевий, фіолетовий, синій, блакитний, чорний, білий, коричневий, червоний, жовтий), 3 пензлики, інструкція.
Розміри картини: 25х30 см.
Вміст набору: полотно з контурами, набір з 12 акрилових фарб на водній основі (зелений, салатовий, рожевий, фіолетовий, синій, блакитний, чорний, білий, коричневий, червоний, жовтий), 3 пензлики, інструкція.
Розміри картини: 25х30 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Art Craft |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Формат | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 2 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15079-AC |
| Вага | 0.3 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Код УКТВЕД | 3213100000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 2000866015079 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴
