Знайомимося з тваринами Fisher Price та вчимося конструювати!
Зберіть свій парк атракціонів і катайте на них звірят. Візьміть картки основи та скріпіть їх болтами. Щоб деталі не "вбігали" одна від одної, зафіксуйте їх гайками. Ваш парк розхитований готовий дарувати незабутні емоції!
Граємо та тренуємо: логічне мислення, пам'ять, фантазію і дрібну моторику.
Комплектація: 8 двосторонніх деталей, 4 пластикові болти, 4 гайки, інструкція.
Вік: 3-4 роки.
Зберіть свій парк атракціонів і катайте на них звірят. Візьміть картки основи та скріпіть їх болтами. Щоб деталі не "вбігали" одна від одної, зафіксуйте їх гайками. Ваш парк розхитований готовий дарувати незабутні емоції!
Граємо та тренуємо: логічне мислення, пам'ять, фантазію і дрібну моторику.
Комплектація: 8 двосторонніх деталей, 4 пластикові болти, 4 гайки, інструкція.
Вік: 3-4 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Price |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT2905-21 |
| Вага | 0.31 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Шнурівки |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4820234761920 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 637 ₴





