
Постільна білизна ТЕТ Gold Delux Смужка (двоспальне нестандартне) просте паковання
820 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наявність товару уточнюйте в менеджера!
Комплекти постільної білизни ТМ ТЕТ-А-ТЕТ Голд Delux — це постільна білизна з бязі, яка вабить співвідношенням ціна-якість. Купити постільну білизну ТЕТ-А-ТЕТ Голд Delux Ви можете в нашому інтернет-магазині за привабливим ценам.
Ширина смуг 1 см.
Розмір:
Підковдра 180х220 см — 1 шт.
Простирадло 200х220 см — 1 шт.
Наволочки 50х70 або 70х70 — 2 шт.
Можливе індивідуальне пошиття!






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тет-а-Тет |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Щільність | 120 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Колір | Білий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика декору, малюнка | смуга |
| Тип тканини | Бязь голд де люкс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴

