Звірятка від Fisher Price чекають, коли ви побудуєте ним будиночки. З'єднайте основу та дах одного кольору шнурівками. Знайдіть притулок для кожного жителя та приліпіть їх до основи на липучки. Міняйте місцями даху та звіряток, щоб не дати їм захарастити!
Граємо та тренуємо: логічне мислення, пам'ять, фантазію і дрібну моторику. Знайомимося з основними кольорами.
Комплектація: 4 карти-основи, 16 деталей, 24 липучки, 4 шнурки.
Вік: 3-4 роки.
Граємо та тренуємо: логічне мислення, пам'ять, фантазію і дрібну моторику. Знайомимося з основними кольорами.
Комплектація: 4 карти-основи, 16 деталей, 24 липучки, 4 шнурки.
Вік: 3-4 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Price |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT5303-26 |
| Вага | 0.26 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Шнурівки |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4820234761951 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 995 559 ₴




