Будьте максимально сконцентровані та уважні, щоб знайти однакових персонажів або предмети. Змагайтеся на кількість або швидкість і покажіть, у кого із вас дійсно гострий зір.
Мета гри: зібрати якнайбільше карток із зображеннями різних персонажів і предметів. У варіанті гри на швидкість потрібно першим знайти парні зображення.
Комплектація: 96 фішок, 4 ігрові поля, дзвінок, інструкція.
Кількість гравців: 2-4.
Вік: від 5 років.
Мета гри: зібрати якнайбільше карток із зображеннями різних персонажів і предметів. У варіанті гри на швидкість потрібно першим знайти парні зображення.
Комплектація: 96 фішок, 4 ігрові поля, дзвінок, інструкція.
Кількість гравців: 2-4.
Вік: від 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT8010-03 |
| Вага | 0.41 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 23 мм |
| Довжина: | 5 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Ширина | 18 мм |
| Штрихкод | 4820195057711 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 477 418 ₴




