Сова, миша, заєць... хто ще? Складаємо барвисті картинки та вчимося читати!
Розкладіть усі деталі перед дитиною. Нехай малюк уважно їх розгляне, а потім складе зображення. Кожна картинка складається з чотирьох частин і має свій колір фону. Тож малюк не заплутається й легко зможе перевірити результат.
Коли зображення складені, спробуйте прочитати букви внизу. Каждая картинка подписана. Так дитина навчиться в цікавій ігровій формі читати коротіньки слова. І краще освоїть поняття «частина» і «ціле».
Гра також розвиває логічне мислення, уяву, мовлення та дрібну моторику.
Комплектація: 32 деталі, 16 слів
Вік: 4-6 років.
Розкладіть усі деталі перед дитиною. Нехай малюк уважно їх розгляне, а потім складе зображення. Кожна картинка складається з чотирьох частин і має свій колір фону. Тож малюк не заплутається й легко зможе перевірити результат.
Коли зображення складені, спробуйте прочитати букви внизу. Каждая картинка подписана. Так дитина навчиться в цікавій ігровій формі читати коротіньки слова. І краще освоїть поняття «частина» і «ціле».
Гра також розвиває логічне мислення, уяву, мовлення та дрібну моторику.
Комплектація: 32 деталі, 16 слів
Вік: 4-6 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT5202-09 |
| Вага | 0.27 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 18 мм |
| Довжина: | 21 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 10 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для навчання |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Ширина | 5 мм |
| Штрихкод | 4820195058763 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 713 564 ₴

