Ми підготували для вас різні загадки, лабіринти, штрихування та інші цікаві завдання базового рівня.
Що робити? Виберіть картку. Уважно її розгляньте та зробіть за допомогою маркера задане на ній зображення.
Особливості: маркер легко витирається з ламінованої поверхні мапи. Отже, завдання можна виконувати безліч разів.
Граємо та тренуємо увагу, логічне мислення, інтелект, пам'ять.
Набір містить: маркер із губкою, 16 карт із завданнями.
Вік: 3-5 років.
Що робити? Виберіть картку. Уважно її розгляньте та зробіть за допомогою маркера задане на ній зображення.
Особливості: маркер легко витирається з ламінованої поверхні мапи. Отже, завдання можна виконувати безліч разів.
Граємо та тренуємо увагу, логічне мислення, інтелект, пам'ять.
Набір містить: маркер із губкою, 16 карт із завданнями.
Вік: 3-5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT5010-05 |
| Вага | 0.1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Висота | 22 мм |
| Довжина: | 15 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для навчання |
| Серія | Пиши та витирай |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Ширина | 3 мм |
| Штрихкод | 4820195056172 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴


