Цікаві завдання та завдання для малюків зібрані в розумному блокноті. Маленькі розумники зможуть розвинути свої логічні здібності та чудово розважитися.
Граємо та тренуємо: мовлення, читання, логічне мислення, інтелект, пам'ять і дрібну моторику.
Комплектація: блокнот із завданнями на пружині (30 сторінок).
Вік: 3-4 роки.
Граємо та тренуємо: мовлення, читання, логічне мислення, інтелект, пам'ять і дрібну моторику.
Комплектація: блокнот із завданнями на пружині (30 сторінок).
Вік: 3-4 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT5001-01 |
| Вага | 0.14 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 19 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для навчання |
| Серія | Мій розумний блокнот |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4820234763986 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 594 609 ₴

