Створи свій шедевр разом із набором для творчості від Vladi Toys!
Набір містить відразу дві сюжетні картинки із зображеннями пташок! Доповни їх елементами м'якої мозаїки. Нехай малюнок засяє новими барвами та набуде 3D-об'єму! Для цього просто відклей наклейки від планшета та приклей на картинку.
Гра розвиває фантазію, творчі здібності та дрібну моторику пальчиків.
Вік: 3-5 років.
Комплектація: 2 малюнки, 150 м'яких наклейок (6 планшетів із різнобарвною м'якою мозаїкою).
Набір містить відразу дві сюжетні картинки із зображеннями пташок! Доповни їх елементами м'якої мозаїки. Нехай малюнок засяє новими барвами та набуде 3D-об'єму! Для цього просто відклей наклейки від планшета та приклей на картинку.
Гра розвиває фантазію, творчі здібності та дрібну моторику пальчиків.
Вік: 3-5 років.
Комплектація: 2 малюнки, 150 м'яких наклейок (6 планшетів із різнобарвною м'якою мозаїкою).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT4511-02 |
| Вага | 0.16 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 22 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Ширина | 3 мм |
| Штрихкод | 4820234760572 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 184 920 ₴

