Тварини ферми мають цікаві завдання для ваших малюків. Вчіться рахувати до 10 з пухнастими друзями та розв'язувати цікаві завдання.
Комплектація: 24 карти, кільце.
Мова: українська.
Вік: 1-3 роки.
Комплектація: 24 карти, кільце.
Мова: українська.
Вік: 1-3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT2000-04 |
| Вага | 0.13 |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 40 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для навчання |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4820234762705 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 785 807 ₴

