Любите фрукти й овочі? Ми підготували для вас смачний урожай!
Крутіть із друзями по черзі колесо фортуни та заповнюйте свою баночку урожаєм. Хто впорається першим, той і переможе.
Або грайте самостійно та сортуйте овочі та фрукти. А водночас вивчайте кольори.
Гра тренує логічне мислення, пам'ять і увагу.
Комплектація: 4 баночки, 28 деталей, колесо фортуни, інструкція.
Вік: 3-5 років.
Вік: 3-5 років.
Крутіть із друзями по черзі колесо фортуни та заповнюйте свою баночку урожаєм. Хто впорається першим, той і переможе.
Або грайте самостійно та сортуйте овочі та фрукти. А водночас вивчайте кольори.
Гра тренує логічне мислення, пам'ять і увагу.
Комплектація: 4 баночки, 28 деталей, колесо фортуни, інструкція.
Вік: 3-5 років.
Вік: 3-5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT1804-41 |
| Вага | 0.16 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 28 |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4820234762088 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 594 609 ₴



