Удвох набагато простіше виконувати серкетні місії: коли є рація, відстань не перешкода! Натисніть кнопку та спілкуйся зі своїм напарником. Рації діють на відстані 20-30 метрів. Рацію можна повісити на ремінь за допомогою зручної кліпси, щоб звільнити руки для виконання інших шпигунських завдань.
Іграшка для дітей від 6 років.
До комплекту входять 2 рації.
Кожна рація працює від 3 батарейок ААА, не входять до комплекту.
Іграшка для дітей від 6 років.
До комплекту входять 2 рації.
Кожна рація працює від 3 батарейок ААА, не входять до комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AM10526 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.2 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Код УКТВЕД | 8517620000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість батарейок | 3+3 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори шпигуна |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Штрихкод | 840685105269 |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 8 років |
| Розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина: | 5 мм |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 231 ₴




