Окуляри нічного бачення мають яскраву підсвітку для спостереження в темряві! Ви можете побачити об'єкти на відстані до 7 метрів! Подвійний світловий промінь освітить об'єкт, а елементи-лінзи, що відкидається, приблизять його зображення. Кріплення очок зручно регулюються.
Окуляри також можна використовувати за денного світла для того, щоб краще розглянути предмети, що далеко містяться.
Іграшка для дітей від 6 років.
Для використання потрібні 3 батарейки ААА (LR03), що не входять до комплекту.
Окуляри також можна використовувати за денного світла для того, щоб краще розглянути предмети, що далеко містяться.
Іграшка для дітей від 6 років.
Для використання потрібні 3 батарейки ААА (LR03), що не входять до комплекту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AM10400S |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.09 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори шпигуна |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Штрихкод | 840685104002 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 231 ₴



