Опис УА
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Screechers Wild |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 25.273 мм |
| Ширина | 6.35 мм |
| Довжина | 19.114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EU683121 |
| Вага | 0.085 |
| Вага (кг) | 0,062 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Довжина: | 19,114 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | сезон 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | жовтий, чорний |
| Штрихкод | 6900006489905 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴




