Творчий альбом Make it Real Юний дизайнер "Міський стиль" допоможе створити унікальні стильні образи. Будь-яка дівчинка зможе відчути себе дизайнером у світі високої моди. Майбутні модельєри та стилісти будуть у захваті.
До набору входять:
наклейки — 163 шт.;
трафаретний лист;
забарвлення — 30 шт.;
посібник з дизайну з технікою малювання.
Блокнот із трафаретами відкриває свободу уяві та креативності дівчаток. Це цікавий і незвичайний подарунок для позитивних емоцій.
Рекомендований вік — від 8 років.
До набору входять:
наклейки — 163 шт.;
трафаретний лист;
забарвлення — 30 шт.;
посібник з дизайну з технікою малювання.
Блокнот із трафаретами відкриває свободу уяві та креативності дівчаток. Це цікавий і незвичайний подарунок для позитивних емоцій.
Рекомендований вік — від 8 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Make it Real |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MR3207 |
| Вага | 0.26 |
| Тип товару | Блокнот |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 29 мм |
| Довжина: | 3 мм |
| Код УКТВЕД | 4903000000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Ширина | 19 мм |
| Штрихкод | 695929032074 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434 974 ₴




