Конструктор LEGO Космічний колісний навантажувач LT78, 435 деталей (42178)
40 331 597 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42178
Конструктор LEGO Космічний колісний навантажувач LT78, 435 деталей (42178)Немає в наявності
40 331 597 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarНадихніть дітей від 8 років на пригоди в космосі за допомогою набору LEGO® Technic Космічний колісний навантажувач LT78 (42178). Це чудовий подарунок для хлопчиків і дівчаток, які люблять космічні іграшки та будівельні машини.
Ця іграшка для дослідження космосу сповнена реалістичних деталей, натхнених найсучаснішими зразками космічної техніки. Діти можуть керувати навантажувачем і підіймати кабіну, а потім використовувати кран для підіймання та переміщення вантажу.
Цей набір має спеціальний космічний шлюз, щоб діти могли під'єднати інші сумісні космічні набори LEGO (продаються окремо) для ще більшої кількості космічних пригод.
Застосунок LEGO Builder супроводжуватиме молодих дослідників в інтуїтивному будівельному приєднанні, даруючи можливість масштабувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати свій прогрес.
Ця іграшка для дослідження космосу сповнена реалістичних деталей, натхнених найсучаснішими зразками космічної техніки. Діти можуть керувати навантажувачем і підіймати кабіну, а потім використовувати кран для підіймання та переміщення вантажу.
Цей набір має спеціальний космічний шлюз, щоб діти могли під'єднати інші сумісні космічні набори LEGO (продаються окремо) для ще більшої кількості космічних пригод.
Застосунок LEGO Builder супроводжуватиме молодих дослідників в інтуїтивному будівельному приєднанні, даруючи можливість масштабувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати свій прогрес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42178 |
| Вага | 0.72 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 435 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702017584126 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 331 597 ₴