Настільна гра DJECO Морський бій — це розвага, яка тішила багатьом поколінням дітей. До того ж уже не потрібні: папір, олівці або ручки для того, щоб намалювати поля та кораблики! Гра допоможе розвинути уважність, уяву та логічне мислення.
Правила: Гравці розміщують кораблі на своїх полях і намагаються потопити всі кораблі противника. Вдалі попадання й промахи зазначають спеціальними кольоровими фішками, а розташування флоту може підказати картки зі зразками. Переможе учасник, який першим знайде всі кораблики іншого гравця.
Особливості: коробка зберігання виготовлена у формі яскравого корабля; допоміжні карти з прикладами розміщення кораблів на ігровому полі.
Комплектація
- 2 комплекти кораблів;
- 22 синих фишки;
- 18 червоних фішок;
- 2 ігрові поля;
- 16 карток зразків;
— інструкція.
Кількість учасників: для двох гравців.
Час гри: від 10 хв.
Мова гри: англійська, французька.
Рекомендований вік: від 5 років.
Правила: Гравці розміщують кораблі на своїх полях і намагаються потопити всі кораблі противника. Вдалі попадання й промахи зазначають спеціальними кольоровими фішками, а розташування флоту може підказати картки зі зразками. Переможе учасник, який першим знайде всі кораблики іншого гравця.
Особливості: коробка зберігання виготовлена у формі яскравого корабля; допоміжні карти з прикладами розміщення кораблів на ігровому полі.
Комплектація
- 2 комплекти кораблів;
- 22 синих фишки;
- 18 червоних фішок;
- 2 ігрові поля;
- 16 карток зразків;
— інструкція.
Кількість учасників: для двох гравців.
Час гри: від 10 хв.
Мова гри: англійська, французька.
Рекомендований вік: від 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ05270 |
| Вага | 0.84 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 17 мм |
| Довжина: | 6 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 28 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал | інші |
| Спостерігачність | 1 |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 21 мм |
| Штрихкод | 3070900052703 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208 ₴




