Приготуйтеся до швидкої та захопливої гри Монополія: Ставка на перемогу! Уміло використовуючи удачу, випадок і стратегію, робіть ставки на нерухомість у сліпих аукціонах, збирайте набори та вигравайте! Гравці почергово влаштовують аукціони, на яких можна придбати власність. Нерухомість отримує учасник, який запропонував найвищу ціну, а в грі виграє той, хто збере 3 набори карток власності, що збігаються. Спробуйте і ви свою удачу!
У комплекті 110 карток, інструкція.
Гра підходить для дітей від 7 років.
Кількість гравців: 4.
У комплекті 110 карток, інструкція.
Гра підходить для дітей від 7 років.
Кількість гравців: 4.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hasbro |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F1699 |
| Вага | 0.49 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 9 мм |
| Довжина: | 2 мм |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Матеріал | картон |
| Матеріал паковання | Картон |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 5010993874781 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 127 527 ₴




