Гойдалка для дітей вдома – це чудове рішення, щоб зайняти дитину та звільнити батькам час для домашніх справ. Її конструкція максимально міцна та безпечна, під час гри з дитиною нічого не станеться. Всі кріплення дуже надійні, пройшли випробування на міцність. Матеріали підібрані нашими майстрами з урахуванням того, що гойдалками користуватимуться найменші. Вони не викликають алергії та подразнень, підходять навіть для дітей з чутливою шкірою.
Конструкція легко збирається та розбирається. Ви зможете при потребі перевозити підвісну гойдалку з собою на дачу або відпочинок. Для більшого комфорту діток у комплект до гойдалок ми додали дві м'які подушки – під спину та під попу. Купити дитячу гойдалку для дому як подарунок – це справді найвдаліше рішення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴



