Балансувальна дошка – найкорисніша дитяча іграшка. Це рівний дерев'яний майданчик, закріплений на закруглених ніжках. Дитині потрібно спробувати утримати на ній рівновагу. Такі заняття покращують у дітей координацію та моторику рухів, підвищують увагу, зміцнюють опорно-руховий апарат. Вони підходять для дітей віком від 2 років.
Балансувальна дошка для дітей виконана із МДФ (деревоволокнистої плити) – екологічного та натурального матеріалу. Завдяки власному виробництву ми маємо можливість повністю контролювати процес їх створення. Тож можете бути впевнені у відсутності браку та дрібних недосконалостей. Дошка має яскравий колір та креативне оформлення. Так що ваша дитина займатиметься на ній із ще більшим задоволенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 2 років |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Балансир |
| Товщина | 18 |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴









