-18%

Балансувальна дошка балансир з ЛАБІРИНТОМ Double ! Дитячий Баланс борд Лабіринт,степ платформа, балансборд
1 099 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0000772
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий баланс борд лабіринт – це найкращий тренажер для розвитку фізичних здібностей дитини. Намагаючись утримати рівновагу під час гри, діти покращують поставу та зміцнюють м'язи. На дошці є вирізаний лабіринт, в якому котиться металева кулька. Вставши на баланс борд, дитина намагатиметься викотити кульку з лабіринту, не помічаючи, як її м'язи тренуються самі собою. Це чудове поєднання цікавої гри та корисних занять.
Конструкція балансира дуже міцна. Наші майстри постаралися над його виконанням та зробили максимально підходящим для дитячих ігор: він витримує удари та падіння, які можуть його очікувати у процесі використання. Поверхня ідеально рівна, без шорсткості. Батьки можуть не хвилюватись про безпеку дитини під час гри. Баланс борд з лабіринтом – те, що потрібно, для цікавого та корисного дозвілля ваших дітей.
Характеристики:
Довжина: 61 см;
Ширина: 61 см;
Висота ніжок: 8 см;
Матеріал: МДФ ( МДФ на відміну від дерева не розсихається );
Товщина: 18 мм ( Витримує до 200 кг );
Покриття - полімерна плівка.
В комплект входять 2 металеві кульки.
Балансир, він ще відомий як балансувальна дошка Більгоу (Белгау) – пристрій, який було розроблено для спеціальних вправ, які є частиною методик стимуляція мозочка. Ці вправи чимось нагадують лікувальну фізкультуру.
Покращує навички балансування, координацію, загальну моторику, усвідомлення схеми власного тіла, емоційно-вольову сферу, концентрацію уваги, сприйняття усної, письмової мови, навички механічного читання, математичні здібності, всі види пам'яті, спортивні навички.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 2 років |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 610 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Балансир |
| Товщина | 18 |
| Ширина | 610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴








