Підвісна дитяча гойдалка - найнадійніша модель. Вона підходить навіть для найменших дітей. У них передбачена спинка та бічні бортики. Дитина зможе безпечно грати і не впаде, адже кріплення дуже надійні. Дитяча підвісна гойдалка комплектується м'якими подушечками - під спинку та попу, що робить їх ще зручнішими.
Наші дитячі гойдалки - це іграшка з користю. Вони допомагають у розвитку постави та вестибулярного апарату, розвивають м'язи спини. До того ж, у конструкції передбачені дерев'яні намистини, які виконуватимуть роль гризунків та тренуватимуть дрібну моторику рук. Їх можна використовувати як домашню гойдалку: закріпити в будинку або квартирі. Стильний вигляд доповнить інтер'єр приміщення. Така гойдалка стане чудовим атрибутом для ваших сімейних фотосесій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Висота спинки | 40 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴






